סיוןן רגב

סיוןן רגב

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

אז והיום, איך השתנו לנו החיים מאז המצאת מכונת הכביסה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בגדים הם דבר נהדר. עם בגד יכולים להתלבש בהתאם למעמד חברתי ויכולים להביע דעה. עם בגד יכולים להבין האם מדובר בשעת עבודה או בשעה של מנוחה בבית. עם בגד ניתן להתחמם בצורה מעולה או להרגיש הכי מאווררים שאפשר, ועם המבחר של הבגדים שקיים היום לרכישה זה די ברור כי הכמות של הבגדים שנמצאים בסל הכביסה הם גדולים הרבה יותר ממה שהיה לפני ארבעים שנה שם. מתחילת המאה העשרים החלו להיות משווקות מכונות כביסה לשימוש ביתי, ודבר זה שינה את עולמה של הכביסה רק לטובה.

פעם עשו כביסה ביד

אולי זה נשמע לגמרי דבר הזוי, אבל פעם גם לא היו יותר מידי בגדים לכבס כי הרכישה הייתה ממוקדת ומועטה, ואת הבגדים המלוכלכים היו שוטפים ביד או עם מכשיר ידני שעליו היו משפשפים את הבגד המלוכלך להסרה יותר יעילה של כל מה שהצטבר על הזמן והשימוש עליו.

זה היה עידן של סבון גדול מימדים שהיה מסייע להסיר כתמים עקשניים, ועידן שלם של תלייה של בגדים על חבלים ארוכים, כי לכולם היה חבל של כביסה ולא מסתור כביסה כפי שקיים בבתים רבי קומות שנבנים כל הזמן. אולי זה נשמע דבר שגוזל זמן פנאי, אבל בין כה וכה לא היה טלביזיה לכל אחד, וגם שם השידור היה עם שני ערוצים וכבלים פיראטיים שאליהם התחברו כולם.

המצאת מכונת הכביסה

היום? היום זה הכי ברור שאפשר כי בגדים מכבסים במכונת כביסה. אפילו יש אזור של מסתור כביסה שבו אמורים להתקין את המכונה ובצמוד לתלות את הכביסה עם מתלה מוכן לפעולה. מכונות הכביסה מגיעות עם מספר רב של תוכניות לכביסה מכל סוג של בד, והפעולה עצמה היא כזו שאר מתוכננת להיות חסכונית במים ובחשמל עם הפעלה של חצי שעה בלבד.

מכונת כביסה היא כזו שלא צריכים להוציא עליה הון גדול, כי בעידן של צרכנים יש מבחר של דגמים ומבחר ענק של יצרנים דבר שיוצר תחרות גדולה והורדה של מחירים למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.kreizman.co.il/. רק צריכים לבחור את הדגם הכי יעיל וליהנות מבגדים נקיים וריחניים בכל פעם בה אלה בסל הכביסה מצטברים.

פוסטים אחרונים

Cashtech

Cashtech

חברת Cashtech נחשבת לאחת החברות המוכרות ביותר, אשר מפעילה כספומטים בבתי עסק. אם בעבר היה צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר הכספומט הקרוב,

מדפסת מדבקות תעשייתית

מדפסת מדבקות תעשייתית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בחרו לרכוש לעצמם מדפסת מדבקות תעשייתית. מדובר על מדפסת חדישה ומשוכללת, המאפשרת לכל אחד להדפיס